Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR prowadzi nabór na stanowisko:

Informatyk / Pracownik działu IT

Miejsce pracy: Smolice

O Tobie

  • znasz dobrze system Windows i podstawowe aplikacje z nim związane
  • znasz środowisko Windows Serwer
  • znasz zagadnienia związane z budową i działaniem sieci LAN/WAN, potrafisz diagnozować i usuwać problemy występujące w działaniu sieci
  • znasz dobrze podstawy SQL i Crystal Reports, oraz chcesz się rozwijać w tym kierunku
  • posługujesz się j. angielskim na poziomie umożliwiającym komunikację
  • lubisz nowe, różnorodne zadania
  • prawo jazdy kat. B

Nie szukamy osoby przebojowej, ale pewnej swojej wiedzy oraz takiej, która chce czerpać satysfakcję ze wspierania innych.

Opis stanowiska

Oczekujemy, że:

  • pomożesz w Dziale IT przy administracji serwerami, siecią
  • pomożesz przy wdrożeniu systemu klasy ERP
  • będziesz dbał, aby komputery w firmie pomagały, a nie przeszkadzały
  • zadbasz, aby wyjątkowe sytuacje nie odbiły się na działaniu firmy
  • zadbasz, aby drobne usterki nie irytowały innych pracowników

Przykładowe zadania, które na Ciebie czekają:

  • przygotowanie i serwis komputerów
  • dbanie o prawidłową pracę serwerów
  • tworzenie raportów z wykorzystaniem MS SQL i Crystal Reports

Najlepszemu kandydatowi oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • umowę o pracę
  • dodatki socjalne, pakiet medyczny
  • niezbędne narzędzia do pracy

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres: Smolice 146 63-740 Kobylin, w terminie do 20 listopada 2017r.

Oferta handlowa

Jesień 2017

W naszej ofercie znajdą Państwo nasiona bardzo dobrych odmian takich gatunków jak: pszenica, jęczmień, żyto, pszenżyto oraz rzepak.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu