Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego jest organizatorem corocznego konkursu Agroliga. Jednym ze sponsorów tego wydarzenia jest Hodowla Roślin Smolice, która ufundowała nagrodę w postaci nasion kukurydzy i pszenicy za III miejsce w kategorii Najlepszego Gospodarstwa Rolnego Województwa Opolskiego.

Nasza nagroda przypadła Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Preis z miejscowości Żabiniec w gminie Kluczbork. Kilka dni temu miało miejsce formalne przekazanie nagrody. Gratulujemy!


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera