Kamil Wyszyński, Zabiele Pikuły, pow. ostrowski, woj. mazowieckie

Smolitopa uprawiam już od kilku lat i nie zamierzam z niego rezygnować, gdyż nie zawiodłem się na nim ani razu. Prowadzę gospodarstwo rolne, w którym posiadam 44 krów mlecznych o wydajności ponad 8 litrów. Wybieram odmiany, które cechuje bardzo wysoka strawność, a taką właśnie oferuje Smolitop. Wysoka strawność kiszonki to dla mnie priorytet. Mam zróżnicowane glebowo pola, jednak Smolitop radzi sobie na nich bardzo dobrze, pomimo, że jest zalecany na stanowiska średnie czy lepsze. Ponadto odmianę cechuje duża kolba, dobre ulistnienie, mocny stay-green i wysoka zdrowotność roślin. Na kolbach nie widać fuzarioz. Smolitop na kiszonkę to dobry wybór. Polecam!


Katalog odmian 2017/18

katalog small
Dobrze jest go mieć zawsze "pod ręką". Pobierz PDF

Rolnicy o naszych odmianach

Poznaj opinie producentów kukurydzy o naszych najpopularniejszych odmianach. Ci rolnicy przekonali się już co do jakości polskich odmian. Być może w przyszłości znajdzie się tu również Twoja wypowiedź?

Poznaj te opinie...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera