Lista

1-2 lipca 2023 Kujawsko-pomorskie Dni Pola Minikowo - Hodowla Roślin Smolice

W pierwszy weekend lipca spotkaliśmy się z Wami w Minikowie

Impreza polowa była niezwykle udana, przyciągając dużą frekwencję i wywołując duże zainteresowanie naszym portfolio oraz poletkami demonstracyjnymi, które Hodowla Roślin Smolice mogła prezentować podczas Dnia Pola w Minikowie. Przebieg wydarzenia był pełen różnorodnych atrakcji, które dostarczały rozrywki i informacji wszystkim odwiedzającym.

Na terenie imprezy został zorganizowany konkurs czempionów wśród zwierząt hodowlanych, który przyciągnął uwagę wielu uczestników. Hodowcy prezentowali swoje najlepsze zwierzęta, rywalizując o tytuł czempiona w różnych kategoriach. Była to doskonała okazja dla hodowców, aby pokazać swoje osiągnięcia i zaprezentować jakość swojej hodowli.

Dodatkowo, zorganizowano ciekawe debaty branżowe, skupiające się na tematach związanych z branżą agro. Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania ekspertów, którzy dyskutowali na temat najnowszych trendów i innowacji w rolnictwie. Debaty te dostarczały cennych informacji i inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tematyką.

Jednym z głównych celów imprezy było stworzenie platformy, na której między innymi nasza spółka mogła spotkać się z producentami, firmami nasiennymi i ostatecznymi odbiorcami. Dzięki temu rolnicy mieli szansę bliżej poznać ofertę HR Smolice, omówić szczegóły dotyczące różnych odmian i ich jakości, a także skonsultować się z ekspertami w dziedzinie uprawy roślin. 

Całe wydarzenie miało na celu stworzenie pozytywnego środowiska dla wymiany wiedzy i doświadczeń między różnymi grupami interesariuszy. Impreza polowa była doskonałą okazją do spotkań i zacieśnienia relacji między producentami, dostawcami, rolnikami i konsumentami.

Organizatorzy uhonorowali Hodowlę Roślin Smolice wyróżnieniem za największą ofertę gatunków i odmian roślin uprawnych prezentowanych podczas Kujawsko-Pomorskich Dni Pola w Minikowie, za co serdecznie dziękujemy - nagrodę odebrał prezes spółki dr Karol Marciniak, gratulacje dla pozostałych laureatów.

Szczegółowy plan imprezy:  

Zaproszenie do KPODR wMinikowie na wydarzenia targowe 1-2.07.2023.pdf

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej personalizacji. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.  Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.