19 maja 2023 roku, odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnej obory Państwa Roszkiewicz w miejscowości Nowy Belęcin (Krzywiń). Wydarzenie przyciągnęło liczne grono gości, a pogoda sprzyjała atmosferze uroczystości. Hodowla Roślin Smolice jako jeden z wspierających partnerów spotkania również uczestniczyło w tym wydarzeniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Warsztaty polowe, które odbędą się na polu doświadczalnym OODR w miejscowości Łosiów. 

Już 26.05.2023, o godzinie 10:00, spotkamy się z Wami w Chrząstowie, serdecznie zapraszamy!!

Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR

ogłasza przetarg ustny nieograniczony - aukcję w rozumieniu Kodeksu cywilnego,

na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej

Już 19.05.2023, o godzinie 11:30 wraz z organizatorami będziemy uczestniczyć w otwarciu obory wolnostanowiskowej Państwa Roszkiewicz, jako jeden z partnerów wydarzenia.

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka zorganizowała 27 kwietnia 2023 roku w Tomaszowicach k. Krakowa Małopolskie Laury Mleczne.

Trwają gorące przygotowania na poletkach demonstracyjnych w Wielkopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Sielinku

W tegorocznym wydaniu PFHBiPM...

Hodowla Roślin Smolice sp. z o.o. grupa IHAR ogłasza przetarg na sprzedaż samochodu osobowego Infiniti QX70 S 3.0 d

14 kwietnia w Dobieszkowie odbyły się Łódzkie Mleczne Laury. Dopisali hodowcy, firmy towarzyszące i mleczarnie. Podsumowanie minionego roku w ocenie i hodowli było doskonałą okazją do nagrodzenia hodowców za najlepsze wyniki. 

20.04.2023r. nasza firma (prof. Adamczyk i Magdalena Bojarczuk) uczestniczyła w XVII Forum Zootechniczno – Wetrynaryjnym zorganizownym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Byliśmy jednym ze sponsorów imprezy.

 26 kwietnia 2023r. odbyły się w Minikowie Kujawsko – Pomorskie Mleczne Laury, których organizatorem była Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Północ z/s w Minikowie.

Zarząd Spółki

Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR ogłasza nabór ofert na stanowisko

Dyrektor Oddziału Ożańsk

adres: Jankowice 1, 37-561 Chłopice, w. podkarpackie

28.03.2023 kierunek Agrobiznes ze Szkoły w Tarcach odwiedza HR Smolice, relacja ze spotkania...

Dużym zainteresowaniem oraz frekwencją cieszyły się targi pracy, organizowanych przez Szkołę Branżową I stopnia w Kobylinie, w których wzięliśmy udział.

Hodowla Roślin Smolice również w tym roku dopisała, frekwencja również. Zapraszamy na krótką relację ...

Tergi Ferma 2023 odbyły się już kolejny raz z rzędu w Bydgoszczy i tym razem postanowiliśmy tam dotrzeć, by być bliżej Was 

Uczniowie kierunku Technik Analityk i Technik Rolnik z okolicznej Szkoły Rolniczej w Grabonogu wraz z opiekunami zaszczycił nas swoją obecnością w siedzibie głównej spółki w Smolicach.

Targi Polagra Premiery 2023, to jedne z najważniejszych wydarzeń branży rolno-spożywczej w Polsce.


Wiadomości z pola

wazny 4 zdjAgrotechnika - nawożenie, uprawa, pielęgnacja i zbiory w Hodowli Roślin Smolice

Czytaj więcej

 

Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera