Jesteśmy właścicielami ponad 120 odmian roślin uprawnych, które znajdują powszechne uznanie i są szeroko wykorzystywane przez polskich i europejskich rolników.

Czytaj więcej

Pszenica ozima

klasa jakościowa A/B

Belissa / Symetria / Persona

 

Pszenżyto
ozime Polo

optymalny wybór dla słabych gleb

ponad 10 t z hektara!

Hodowla Roślin Smolice

Hodowla Roślin Smolice jest polską firmą hodowlano-nasienną. Jej główna działalność to hodowla nowoczesnych odmian roślin rolniczych. Spółka wytwarza także najwyższej jakości nasiona swoich odmian, które trafiają do najlepszych firm nasiennych do dalszej reprodukcji oraz do sieci dystrybucyjnych na terenie całego kraju i za granicą. Znakomita kadra hodowców, szeroka gama odmian, profesjonalizm w produkcji nasiennej i przejrzyste zasady współpracy czynią ze spółki jednego z najpoważniejszych liderów na rynku nasion w Polsce.

0 odmian roślin uprawnych

ik szko

0 hektarów

ik przych


0
ton sprzedawanych nasion

Patrzymy w przyszłość z entuzjazmem, wierząc że pomimo rosnących wymagań zrównoważonego rozwoju, zmian klimatycznych oraz potrzeby ochrony środowiska nasze zaangażowanie, współpraca z nauką, z partnerami biznesowymi będzie dalej przynosić bardzo dobre rozwiązania rolnikom i konsumentom.

Jakość nasion

Produkcja nasienna na dużym areale wymaga od nas profesjonalnego działania, dużej wydajności, sprawnej logistyki i efektywności produkcji. Nieustannie unowocześniamy urządzenia do czyszczenia, suszenia, zaprawiania i konfekcjonowania nasion oraz zaplecze do ich składowania, dzięki czemu możemy sprostać a nawet wyprzedzić wymagania rynku pod względem ilościowym i jakościowym. Spółka wdrożyła europejski system kontroli jakości zaprawiania ESTA, co formalnie potwierdza naszą, pieczołowitość w przygotowaniu zaprawionych nasion.

Pobierz katalogi

 

oklad hrs 1flat

Kliknij

Nowości na sezon wiosna 2024

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej personalizacji. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.  Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.