W dniach 27-29 marca odbyły się w Kielcach Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, które kolejny raz z rzędu pobiły rekord frekwencji. W tym roku tę imprezę odwiedziło aż 61 556 osób. Jest to jedna z najliczniej odwiedzanych wystaw targowych w Polsce. Dużym powodzeniem wśród zwiedzających cieszyło się także nasze stoisko, na którym prezentowaliśmy ofertę najnowszych odmian kukurydzy, zbóż, rzepaku oraz roślin strączkowych.

Za wszystkie wizyty, zainteresowanie naszymi odmianami, a nawet słowa uznania dla wyników plonowania najnowszych odmian serdecznie dziękujemy. Za rok również wybieramy się na Agrotech – już teraz zapraszamy. Do zobaczenia!


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera