W ostatnim czasie braliśmy udział w szeregu imprez polowych, na których prezentowaliśmy swoje kolekcje odmian. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wybranych imprez. Szczególnie polecamy Państwa uwadze zdjęcia odmiany Podlasiak z imprezy pt. „Kukurydza biogazowa”, która odbyła się w 30 sierpnia w Pienicach oraz krótką relację video (nagraną komórką – przepraszamy za jakość) z Dnia Kukurydzy w Mieczewie.

Życzymy miłego oglądania, a tymczasem zapraszamy w najbliższą niedzielę na (chyba) już ostatnią imprezę polową w tym sezonie, która odbędzie się w Skrzelewie koło Sochaczewa. Początek imprezy już o godzinie 09.00. Będziemy tam ze swoimi odmianami!


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera