Zapraszamy do odwiedzania naszego poletka demonstracyjnego w miejscowości Dłoń (przy trasie numer 36) i przyglądania się odmianom. Wszystkich odmian łącznie jest tam 26 odmian, w tym aż 8 nowości zarejestrowanych w 2016 roku oraz 6 zarejestrowanych w roku ubiegłym. Kolekcja odmian jest naprawdę szeroka i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Kukurydza na demo prezentuje się naprawdę imponująco. Zobaczyć to można na poniższych zdjęciach, a bliżej na przykładzie odmiany SM Hubal (zdjęcia z dnia 27 lipca).

Zapraszamy do odwiedzin!


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera