Dnia 3 czerwca br. w IHAR-PIB w Radzikowie odbył się Dzień Otwartych Drzwi, zorganizowane przez Instytut we współpracy z Polskim Związkiem Producentów Roślin Zbożowych oraz Polskim Związkiem Producentów Kukurydzy. Spotkanie otworzył Wiceminister Ryszard Zarudzki kierując swoje wystąpienie przede wszystkim do licznej młodzieży.W wydarzeniu wzięło udział około 300 osób, w tym przedstawiciele władz, naukowcy, rolnicy, hodowcy, przedstawiciele związków branżowych, prasy rolniczej oraz uczniowe szkół rolniczych.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera