W szeroko pojętej działalności naszej firmy wspieramy rolników nie tylko dobrymi odmianami. Staramy się także służyć fachowym doradztwem w zakresie ich doboru i uprawy, a nawet dodajemy rolnikom mentalnej otuchy, wydając corocznie kalendarz ze smolicką Demeter.

W mitologii greckiej Demeter to bogini rolnictwa, zbóż, urodzaju i płodności ziemi uprawnej. Każdy rolnik, u którego zawiśnie kalendarz może spać spokojnym o swe zasiewy. Czuwa nad nimi, przez innych różnie nazywana – smolicka Demeter.

Niestety, smolicka Demeter strzeże tylko smolickich odmian :-)

kal-2013 kal-2014 kal-2015 kal-2015kal-2015 kal-2018


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera