Dziękujemy za wizytę na naszej stronie. Jeśli jesteś tu pierwszy raz, usiądź wygodnie, nawet przy filiżance kawy lub herbaty. Dołożyliśmy wszelkich starań, by był to dla Ciebie absorbująco spędzony czas, dlatego liczymy, że spędzisz tu kilka dłuższych chwil.

Mamy Ci do pokazania wiele interesujących rzeczy, począwszy od długiej i bogatej historii spółki, szerokiej działalności w zakresie hodowli, marketingu oraz handlu krajowego i międzynarodowego aż po samą siedzibę firmy. Wszystko to staraliśmy się przedstawić „od kuchni" w obszernej galerii zdjęć. Być może wkrótce zaprezentujemy w niej nasz zespół.

Za naszą działalność doceniono nas szeregiem wyróżnień, z którymi również będziesz mógł się tu zapoznać. Także same odmiany zostały uhonorowane prestiżowymi nagrodami. Opisy odmian poszczególnych gatunków zajmują większą część tej strony. Zamieściliśmy tu także zalecenia agrotechniczne ich uprawy, wyniki plonowania i artykuły poświęcone tematyce przydatnej w uprawie.

Dodatkowo będziesz miał możliwość poznać opinie producentów rolnych o wybranych odmianach. Bardzo nas cieszy fakt, że otrzymujemy coraz więcej sygnałów od rolników, że wybierają nasze odmiany ze względu na ich wartość gospodarczą, a nie tylko umiarkowaną cenę. Liczymy, że strona pomoże się przekonać do naszych odmian także i Tobie. Pomyśleliśmy, że możesz wtedy poszukiwać punktu sprzedaży naszych nasion najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Pomoże Ci w tym utworzona specjalnie do tego celu mapa dystrybutorów.

Tworząc stronę „weszliśmy w Twoje buty" starając się, by była ona intuicyjna i maksymalnie uproszczona w nawigacji, a do tego o przyjaznym dla oka interfejsie. Sporadycznie będziemy wysyłać stąd aktualne informacje z życia naszej firmy za pomocą mailowego newslettera. Zapraszamy do bezpłatnej subskrypcji. Zapisz się i bądź na bieżąco.

W telegraficznym skrócie to tyle. Po więcej zapraszamy na dalsze podstrony naszego serwisu. Nadal będziemy go rozwijać, dlatego zaglądaj tu częściej.

Życzymy miłych chwil spędzonych na stronie HR Smolice!

 

Z pozdrowieniami

Zespół HR Smolice


Wiadomości z pola

wazny 4 zdjAgrotechnika - nawożenie, uprawa, pielęgnacja i zbiory w Hodowli Roślin Smolice

Czytaj więcej

 

Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera