Chcąc ugruntować stabilną pozycję firmy, stale poszerzamy działalność nie tylko o nowych partnerów krajowych, ale także podejmujemy współpracę na nowych rynkach zagranicznych. Wzmacniamy na nich długoletnie relacje handlowe z dotychczasowymi partnerami, a także podejmujemy współpracę z nowymi. W wielu krajach europejskich prowadzimy doświadczenia, uzyskując wyniki plonowania z różnych zakątków Europy i w różnych warunkach stanowiskowych i klimatycznych. Dodatkowo zakładamy poletka demonstracyjne, na których prezentowany jest potencjał naszych odmian.

Dla jego uwiarygodnienia, w wielu krajach rejestrujemy odmiany, łącznie z tak trudnymi rynkami wschodnimi. Na chwilę obecną mamy 8 odmian zarejestrowanych na Słowacji, Ukrainie i Białorusi oraz 34 odmiany w doświadczeniach rejestrowych, głównie poza UE, po I i II roku badań. Od 2014 roku nasze odmiany kukurydzy są w obserwacji nawet w USA. Rzec można, że z powodzeniem wchodzimy na zagraniczne rynki.

 

 

 

 

 

 


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera