W czwartek 9 kwietnia, podczas uroczystej gali w poznańskim Hotelu Andersia zostały wręczone Diamenty Forbesa 2015 firmom, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Jednym z laureatów konkursu została Hodowla Roślin Smolice.

W województwie wielkopolskim tytułem „Diament Forbesa” uhonorowanych zostało 211 przedsiębiorstw w trzech kategoriach według wielkości przychodów. HR Smolice została zakwalifikowana w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln złotych.

Nagrodę dla firmy odebrał Pan Mariusz Pospiech, Główny Księgowy Spółki.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera