W ubiegłym miesiącu jeden z naszych dużych zagranicznych partnerów nasiennych obchodził 30-lecie istnienia swojej stacji doświadczalnej. Firma ta zaprosiła na uroczyste obchody swoich partnerów biznesowych niemalże z całego świata. Wśród zaproszonych znalazła się również Hodowla Roślin Smolice.

Podczas uroczystości w krótkiej prezentacji przedstawiono uczestnikom jubileuszu firmę, programy hodowlane różnych gatunków i ich dorobek hodowlany. Znalazł się także czas na zwiedzanie stacji doświadczalnej oraz zlokalizowanego nieopodal zakładu nasiennego. Po części oficjalnej miało miejsce wspólne biesiadowanie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyjazdu.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera