Imponująco prezentuje się w tym roku Rosomak jak na panujące u nas warunki doskwierającej suszy (zdjęcia z dnia 24 lipca). Potwierdza to jego przydatność do uprawy na stanowiskach słabszych i uboższych w zasoby wodne. Wygląda na tyle okazale, że postanowiliśmy zrobić Rosomakowi krótką sesję zdjęciową, na którą załapał się prof. Adamczyk, szef działu hodowli kukurydzy, a zarazem współautor odmiany.

W skład zespołu hodowców Rosomaka wchodzą:

  • Józef Adamczyk,
  • Henryk Cygert,
  • Józef Czajczyński,
  • Janusz Rogacki,
  • Krystyna Adamczyk
  • Władysław Poślednik.

Zapraszamy do galerii zdjęć. Na Rosomaku naprawdę da się oko zawiesić – bardzo dobre ulistnienie oraz zaskakująco duża kolba jak na ten czas i ilość opadów.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera