08 września wspólnie z Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Rawiczu zorganizowaliśmy Dzień Kukurydzy w Dłoni. Tym razem gospodarzem terenu, na którym odbyła się impreza było Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne w Dłoni, a uczestnikami spotkania byli członkowie spółdzielni.

Formuła spotkania była podobna do tej z Szelejewa. Było powitanie Prezesów Spółek - Władysława Poślednika (HR Smolice) i Jerzego Tylickiego (OSM Rawicz), omówienie sytuacji na rynku nasiennym i mlecznym, prezentacja odmian oraz ofert firm BASF i Adob, a na koniec wymiana doświadczeń przy wspólnym grillowaniu.

Pośród uczestników rozlosowaliśmy drobne upominki ufundowane przez współorganizatorów, którymi były firmy: HR Smolice, BASF, Adob oraz OSM Rawicz.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera