Chcielibyśmy się z Wami podzielić (może nawet pochwalić), jakie duże różnice w sztywności łodyg niektórych naszych odmian w stosunku do odmian innych hodowli zaobserwowaliśmy na naszym polu doświadczalnym.

Zdjęcia zostały wykonane w drugiej połowie sierpnia po wichurze, która zniszczyła nasze doświadczenia PDO (być może nie każdy z Was wie, że w Smolicach mamy stację doświadczalną oceny odmian kukurydzy). Różnice z korzyścią dla naszych odmian w odporności na wyleganie i sztywności łodyg widać wyraźnie na zdjęciach. Postanowiliśmy to uwiecznić na zdjęciach. Zapraszamy do poniższej galerii.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera