Miło nam poinformować, że nasza firma została nominowana w konkursie JAKOŚĆ ROKU® (www.jakoscroku.pl) w 10. Jubileuszowej edycji największego programu promującego jakość w Polsce. W związku nominacją 21. grudnia w Gazecie Wyborczej oraz na stronie internetowej programu ukazał się artykuł pt. "Tak się dba o wysoką jakość", w którym Prezes Spółki Władysław Poślednik, opowiada, jak o jakość dbamy w HR Smolice.

Zapraszamy do lektury!

 

Tak się dba o wysoką jakość

Organizatorem programu jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, która od początku swojego istnienia stawia sobie za cel wspieranie i promowanie idei jakości oraz dobrych praktyk w biznesie. Realizuje go poprzez popularyzowanie projakościowego sposobu myślenia i merytoryczną obecność na licznych spotkaniach, seminariach, konferencjach czy kongresach związanych z jakością.

Z inicjatywy Fundacji organizowanych jest kilka ogólnopolskich i międzynarodowych projektów. Pierwszy z nich to certyfikat JAKOŚĆ ROKU® – odbywająca się od 11 lat największa w Polsce inicjatywa promująca przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera