W ubiegłym tygodniu odbyła się 22. edycja targów rolniczych AGROTECH. W ciągu trzech dni zaprezentowano najnowocześniejsze maszyny, urządzenia i środki produkcji. Hodowla Roślin Smolice zaprezentowała na nich swoje najlepsze odmiany.

Złotym Medalem tegorocznych targów została wyróżniona Tonacja, odmiana kukurydzy doceniona została przez komisję konkursową za wysokie i stabilne plonowanie oraz uniwersalność użytkowania. Dziękujemy za liczne wizyty na stoisku i do zobaczenia za rok na kolejnej edycji targów AGROTECH.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera