W pierwszym kwartale bieżącego roku nasza firma otrzymała nominację w konkursie JAKOŚĆ ROKU w 10. Jubileuszowej edycji największego programu promującego jakość w Polsce. Warunkiem do uzyskania certyfikatu jest audyt procesów zachodzących w firmie, a szczególne tych związanych z jakością, także strategia i polityka firmy oraz sposoby jej realizacji, zarządzanie zasobami ludzkimi i wykorzystanie ich potencjału, a nawet satysfakcja klientów, pracowników i współpraca z otoczeniem. Pod ocenę zostały także poddane osiągnięcia przedsiębiorstwa w stosunku do założonych celów.

W przypadku naszej firmy audyt zakończył się pomyślnie, w efekcie czego firma otrzymała certyfikat JAKOŚĆ ROKU, który poświadcza o wysokiej jakości produkowanych przez nas nasion. W związku z tym faktem na łamach Dziennika Gazeta Prawna w dodatku Quality Today ukazał się (luty 2016 r.) krótki wywiad z Władysławem Poślednikiem, Prezesem HR Smolice.

Zapraszamy do lektury!

 Jakość od pierwszego ziarneka w hodowli

Jakość Roku - certyfikatOrganizatorem programu jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, która od początku swojego istnienia stawia sobie za cel wspieranie i promowanie idei jakości oraz dobrych praktyk w biznesie. Realizuje go poprzez popularyzowanie projakościowego sposobu myślenia i merytoryczną obecność na licznych spotkaniach, seminariach, konferencjach czy kongresach związanych z jakością.Z inicjatywy Fundacji organizowanych jest kilka ogólnopolskich i międzynarodowych projektów. Pierwszy z nich to certyfikat JAKOŚĆ ROKU® – odbywająca się od 11 lat największa w Polsce inicjatywa promująca przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera