Jest nam niezmiernie miło poinformować, że odmiana kukurydzy Rosomak zdobyła kolejną nagrodę. Tym razem jest to Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krzysztofa Jurgiela. Uroczyste wręczenie miało miejsce podczas Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie. W imieniu firmy puchar odebrał Andrzej Koszela z Oddziału w Bąkowie. Oceny produktów biorących udział w konkursie oraz przedstawienia propozycji do nagrody dokonywał Komitet Organizacyjny Krajowej Wystawy Rolniczej przy Śląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego, natomiast zatwierdzenie produktów do nagród miało miejsce w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wystawa jest połączona z Ogólnopolskimi Dożynkami Jasnogórskimi nad którymi patronat obejmuje Prezydent RP. W tegorocznym święcie osób trudniących się uprawą ziemi i hodowlą zwierząt uczestniczyli rolnicy z całego kraju.
Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera