Dziękujemy za dobrą współpracę w mijającym 2016 roku i zapraszamy do jej kontynuacji.

Życzymy w Nowym Roku wszelkiej pomyślności w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom, aby ten trud owocował wysokimi plonami.

Do siego Roku!

Hodowla Roślin SMOLICE


Przełom roku to czas podsumowań. W mijającym roku obchodziliśmy 65-tą rocznicę tradycji hodowli roślin w Smolicach.

Z tej okazji wydaliśmy folder, w którym chcieliśmy zaprezentować firmę oraz to, jak się zmieniała przez ten okres, a szczególnie przez ostatnich kilka lat - pod względem efektywności w hodowli, zaawansowania techniki rolniczej i wydajności w produkcji, a nawet aktywności marketingowej. Na tę okoliczność nagraliśmy też krótkie filmy o hodowli i nasiennictwie, by ukazać, czym zajmowaliśmy się na co dzień przez cały miniony rok.

Miłego czytania i oglądania!

Album z okazji 65-lecia tradycji hodowli roślin w Smolicach


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera