Z Władysławem Poślednikiem, Prezesem HR Smolice o działaniach firmy mających na celu utrzymanie najwyższej jakości nasion rozmawiała Marta Prusek-Galińska.

- Starania firmy HR Smolice zostały docenione nagrodą JAKOŚĆ ROKU w prestiżowej randze „Brąz”. Proszę powiedzieć, jakie działania powzięła firma, by utrzymywać jakość na wysokim poziomie?

- Podejmujemy najlepsze starania, by równolegle z rozwojem rynku, efektywnie prowadzić prace hodowlane oraz produkcję nasienną. Wydaje się to jedynym sposobem, by utrzymywać pierwszoplanowy udział polskich odmian na krajowym rynku, a jako firma odgrywać na nim znaczącą rolę. Jednak sama oferta odmian to za mało. Wzrost zasiewów kwalifikowanym materiałem siewnym to większy popyt na nasiona. Dlatego też stale rozbudowujemy bazę hodowlano-nasienną, aby sprostać wyzwaniom rynku i zapotrzebowaniu na nasiona – ilościowym i jakościowym.

czytaj cały artykuł...

 


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera