Jak zawsze ostatni czwartek sierpnia był w HR Smolice Dniem Kukurydzy. Spotkanie tym razem odbyło się w Gospodarstwie Rolno-Doświadczalnym w Dłoni. Tradycyjnie już - pogoda i goście dopisali :)

Podobnie, jak w latach wcześniejszych, współorganizatorami były firmy BASF, Adob oraz Jagro Zaopatrzenie Rolnictwa. Głównym punktem w programie spotkania był oczywiście pokaz kolekcji odmian kukurydzy z akcentem na nowe odmiany zarejestrowane w 2019 roku. Dzień Kukurydzy tradycyjnie zakończył się wspólnym biesiadowaniem, wymianą doświadczeń oraz losowaniem nagród.

 

 


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera