31 grudnia 48-letnią pracę w HR Smolice zakończył Władysław Poślednik, Prezes Zarządu, odchodząc tym samym na zasłużoną emeryturę.

Ponad trzy dekady niestrudzonej pracy jako Szef firmy pokazały, że to gospodarny i przedsiębiorczy zarządca o cechach lidera. Jednak przede wszystkim to prawdziwy rolnik - z urodzenia, wykształcenia, tradycji rodzinnej i z zamiłowania. Jak zwykli bywać rodowici Wielkopolanie - rzetelny, ambitny i pracowity. 

Decyzja o zakończeniu pracy zawodowej jest autonomiczną decyzją Pana Prezesa Poślednika i, choć z nutką żalu, to w pełni ją szanujemy.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANIE PREZESIE, BĘDZIE NAM PANA BRAKOWAŁO!

Podsumowanie zawodowe Prezesa Poślednika
(autor: prof. dr hab. Józef Adamczyk)


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera