Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpoczyna kontynuuację ogólnopolskiej kampanii informacyjnej "KUPUJ ŚWIADOMIE - PRODUKT POLSKI", do której z pełnym poparciem włącza się Hodowla Roślin Smolice. Celem akcji jest zwiększenie wiedzy Polaków na temat znaczenia świadomych decyzji zakupowych dla obecnej sytuacji gospodarczej i ekonomicznej kraju, która ulega zmianom w skutek epidemii koronawirusa.

"Liczymy na Wasze wsparcie. Razem pokonamy epidemię, razem uratujemy naszą gospodarkę i miejsca pracy.

Podczas codziennych zakupów kierujmy się patriotyzmem konsumenckim. Wybierajmy świadomie polskie produkty. W ten sposób przyczynimy się do uratowania miejsc pracy.
Polski produkt w Twoim koszyku to zysk dla rodzimych firm i wsparcie lokalnych budżetów.

Epidemia koronawirusa będzie miała negatywne skutki dla gospodarki. Razem możemy wesprzeć polskich przedsiębiorców i rolników. Dziś jest szczególny czas, kiedy wspólnie możemy zrobić tak dużo.

Twój wybór ma ogromne znaczenie."


Więcej nt. akcji znajdziesz tutaj

Pismo Ministra Rolnictwa i rozwoju Wsi z dnia 26 marca 2020 r.

baner pp 1753x598 31032020 1024x349aa


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera