Podobnie jak w latach wcześniejszych, ostatni czwartek i piątek był w naszej firmie dniem, w którym organizujemy imprezę polową z prezentacją odmian kukurydzy. Tym razem Dni Pola wypadły w terminie 28-29 sierpnia i towarzyszyła nam piękna pogoda. Zaproszeni goście również nie zawiedli.

Również i w tym roku współorganizatorami były firmy: BASF, Adob oraz Jagro Zaopatrzenie Rolnictwa.

Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z najnowszymi odmianami smolickiej hodowli, a także bliżej przyjrzeć się kandydatom do rejestracji oraz odmianom o ugruntowanej pozycji na rynku nasiennym.

Dni Pola tradycyjnie zakończyły się wspólnym biesiadowaniem, wymianą doświadczeń oraz losowaniem nagród.

 

 


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera