Handel

HR Smolice sprzedaje rocznie ponad 10 000 ton nasion zbóż, kukurydzy, rzepaku, łubinów i grochu do dalszej reprodukcji nasiennej oraz na potrzeby produkcji towarowej. Sprzedaż prowadzimy zarówno w zakładzie głównym i oddziałach spółki, jak również poprzez liczną sieć przedstawicieli na terenie kraju.

Rosnące wymagania rynku nasiennego wymuszają wysoką jakość oferowanego materiału siewnego. Dlatego też HR Smolice stale unowocześnia park maszynowy i urządzenia magazynowe do składowania, czyszczenia, zaprawiania i konfekcjonowania nasion.

Partnerstwo w biznesie

Jak je postrzegamy w HR Smolice? W biznesie liczy się rzetelność, respektowanie i przejrzystość zasad współpracy oraz uczciwość w rozliczeniach. Tę uczciwość rozumiemy poprzez politykę cenową – niezmienną bez względu na koniunkturę lub dekoniunkturę na rynku nasiennym oraz jednych z najkorzystniejszych cen sprzedaży, które uzyskujemy dzięki krajowej produkcji i ograniczonym kosztom logistyki.

Wszystko to składa się na ogólnie kulturę organizacyjną firmy i klimat współpracy. Te wartości, uzupełnione dobrą ofertą, dają perspektywę wieloletniej współpracy i wyczerpują definicję biznesowego partnerstwa. Taką jakość współpracy deklarujemy.


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera