Nasiennictwo

nasiennictwo1

Chcąc zwiększyć ilość oferowanego materiału siewnego smolickich odmian, prowadzimy stałą współpracę z dużymi gospodarstwami, producentami rolnymi oraz firmami nasiennymi. Materiał siewny naszych odmian zakupić można zarówno w naszej spółce i jej oddziałach, jak i w firmach nasiennych na terenie całego kraju. Nasze odmiany z powodzeniem są reprodukowane również poza granicami Polski.

Technika rolnicza i inwestycje w nowe technologie

Nowoczesne technologie to dziś nieodłączny element hodowli roślin. Bez postępu i inwestycji w najnowsze rozwiązania techniczne nie zdołalibyśmy realizować naszego najważniejszego zadania – tworzenia nowych, doskonalszych odmian. Zapewnienie najwyższej jakości materiału siewnego wymaga zbioru w optymalnym terminie dla poszczególnej odmiany. Produkcja nasienna na tak dużym areale wymaga od nas szybkiego działania, maszyn rolniczych o dużej wydajności, sprawnej logistyki i efektywności produkcji. Dlatego stale inwestujemy w nowoczesny park maszynowy, by móc sprostać tym wymaganiom.

traktor


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera