III Konkurs Programu Badań Stosowanych

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło 6. sierpnia 2014 wyniki III Konkursu Programu Badań Stosowanych. Wśród projektów przeznaczonych do finansowania znalazł się projekt pt.:
 
"Inteligentne Systemy Oświetleniowe dla Przemysłowej Produkcji Roślinnej"
 
Członkowie konsorcjum: Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie (Lider Projektu), Instytut Fizjologii Roślin im. Franciszka, Górskiego PAN, DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o, Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z.o.o., Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR,
 
Projekt będzie realizowany w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
 
Okres realizacji projektu: 2015-2018.
 

Biostrateg

 
Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR wraz z członkami Konsorcjum Naukowego CROPTECH, kierowanego przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, uczestniczy w realizacji projektu w ramach programu "Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo" BIOSTRATEG 2, pt.:
 
"Inteligentne systemy hodowli i uprawy pszenicy, kukurydzy i topoli dla zoptymalizowanej produkcji, biomasy oraz zmodyfikowanego drewna"
 
Kierownik Projektu: prof. Stanisław Karpiński
 
Projekt realizowany w czasie 01.06.2016 - 31.05.2019 dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
 
projekty badawcze2

Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera