Logotyp HR Smolice należy zawsze pobierać z pliku wzorcowego znajdującego się na stronie internetowej Spółki. Nie należy go odtwarzać lub pobierać go z innego źródła niż na poniższej stronie.

Logo HR Smolice składa się z elementów symbolizujących kłosy zboża w kolorze żółtym, ziarno kukurydzy w kolorze pomarańczowym oraz tła w kolorze zielonym z pełnym zaokrągleniem narożników (z wyjątkiem lewego-dolnego). Niedopuszczalne jest używanie tych elementów oddzielnie.

Używanie jakiejkolwiek innej kolorystyki znaku możliwe jest tylko wtedy, gdy ograniczenia produkcyjne uniemożliwiają użycie podstawowej wersji znaku.

Logo HR Smolice najlepiej wygląda na tle białym i o ile jest to możliwe, właśnie tak powinno być prezentowane. Logo może pojawiać się na innych tłach tylko wtedy, gdy jest wyraźnie widoczne oraz nie kłóci się z kolorem znaku.

Logo nie powinno być poddawane żadnym operacjom naruszającym jego pierwotny kształt oraz zalecaną kolorystykę.

Pole ochronne znaku: aby znak był wyraźnie widoczny, powinien być otoczony jak największą strefą ochronną. Za minimalną strefę ochronną wokół logotypu przyjmuje się ¼ szerokości i wysokości logotypu.

Logo powinno być dostarczane wszelkim podmiotom (m.in. producentom materiałów promocyjnych, drukarniom oraz studiom graficznym) tylko i wyłącznie w postaci elektronicznej wraz z treścią powyższych zasad stosowania, celem uniknięcia użycia logotypu niezgodnie z zasadami.

W sprawie zgody na użycie logo lub wątpliwości co do właściwego stosowania prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo format CDR

Logo format TIFF

Logo format PNG


Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera