Aktywnie promujemy i wspieramy sprzedaż naszych odmian. Uczestniczymy w najważniejszych branżowych imprezach wystawienniczych oraz organizujemy prezentacje polowe odmian. Bierzemy czynny udział w szkoleniach dla rolników, organizowanych przez naszych partnerów handlowych. Staramy się być widocznym także w punktach sprzedaży nasion, udostępniając materiały informacyjne o naszych odmianach w postaci ulotek i katalogów, obrendowanie punktów sprzedaży materiałami POS (m.in. firmowe stojaki na ulotki, banery, flagi, itp.). Chcąc ułatwić rolnikom odnalezienie najbliższych miejsc sprzedaży, w których nabyć można nasiona HR Smolice, umieściliśmy na naszej stronie mapkę z ich lokalizacją. Całość wspieramy reklamą prasową w najważniejszych lokalnych i ogólnopolskich czasopismach branżowych oraz w internecie.

Jeśli chciałbyś skontaktować się z nami w którejś z powyższych spraw, prosimy o maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wiadomości z pola

wazny 4 zdjAgrotechnika - nawożenie, uprawa, pielęgnacja i zbiory w Hodowli Roślin Smolice

Czytaj więcej

 

Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera