W ostatnim czasie mamy do czynienia ze zwiększającą się popularnością roślin strączkowych w Polsce, a co się z tym wiąże także ze wzrostem areału ich uprawy. Bardzo nas to cieszy i mamy świadomość, że wraz z tym wzrostem, zwiększa się też liczba rolników poszukujących szczegółowej informacji odnośnie uprawy przedsiewnej, nawożenia, doboru odmian i siewu czy samego zbioru.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie tej tematyki bądź nurtują Cię jakieś wątpliwości, zapraszam do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Informacji o prawidłowej uprawie grochu czy łubinu możesz też zaczerpnąć pod numerem telefonu: +48 668 835 909.

Podzielimy się swoją wiedzą oraz postaramy pomóc radą i swoim doświadczeniem w uprawie. Bądź cierpliwy - odpowiemy najszybciej jak to możliwe.


dr Stanisław Stawiński
twórca odmian

"A Ty? Uprawiasz już strączkowe?" - zachęca dr S. Stawiński

Przetargi

przetarg1W związku z rozwojem poszukujemy partnerów do współpracy. Sprawdź nasze oferty przetargowe, być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą...

Wysoka jakość

jakoscTo dla nas priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji – od pierwszego ziarenka w hodowli aż po wyselekcjonowane nasiona oferowane rolnikowi.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić nasiona?

mapkaSprawdź, gdzie nabędziesz nasiona z HR Smolice, a jeśli jesteś ich sprzedawcą, poinformuj o tym rolników. Bądź widoczny oznaczając się na naszej mapie! Znajdź punkt sprzedaży najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz mapę...

Pszenica ozima Belissa

Nowa odmiana chlebowej pszenicy ozimej (klasa A/B) wyhodowana w HR Smolice. Zapraszamy do obejrzenia filmu

Newsletter

Zapisz się do newslettera